Akaryakıt

Kadıköy Akaryakıt İstasyonu

İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan Kadıköyde hizmetinize sunduğumuz istasyonumuz ile sizlere hizmet vermeye devam eden Akdemir Grup, bünyesine dahil etmeyi planladığı yeni istasyonları ile bu sektörde hız kesmeden büyümeyi amaçlamaktadır.

Her an her yerde akaryakıt istasyonu lazım olan bir alandır. Akdemir grup olarak hız kesmeden ve ara vermeden akaryakıt sektöründe de başarı göstermeye devam ediyoruz. Büyük akaryakıt istasyonları kurmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına canla başla çalışıyoruz. Eğlence sektöründe, sağlık turizmi sektöründe, inşaat sektöründe ve otomotiv sektöründe olduğu gibi akaryakıt sektöründe de en iyi hizmeti sizler için sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi her geçen gün daha da iyi bir hale getirebilmek ve gelişmiş bir şekilde hizmet sunabilmek için çaba sarf ediyoruz.

Hız Kesmeden Büyümeyi Hedefliyoruz

Hız kesmeden büyümeyi hayal eden ve bu hayaline sıkı çalışmalar ile kısa sürede ulaşan bir firma olarak sizlerle olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz her an her yerden tüm sektörlerle olan çalışmalarımızı görebilir ve böylece çalışmalarımızın ne derece kaliteli olduğunu da gözler önüne serebilirsiniz. Akdemir Grup olarak Akaryakıt istasyonlarımızı büyütmeye ve daha farklı şubeler açarak sizlere anlık hizmet sunmaya da devam ediyoruz. Planladığımız yeni istasyonlarımızı da en kısa süre içerisinde hayata geçirecek ve başarılımıza yenilerini eklemiş olacağız.

Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Akaryakıtta Da Sizlerleyiz

Alanında en iyi firmalardan biri olarak en iyi markalarla çalışmalarımıza özen gösteriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde, siz değerli müşterilerimize hiçbir sektörde zorluk çıkarmıyor ve tüm işlemlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 5 farklı sektörün en iyi firmalarından biri olarak gönüllerinizi almaya ve çalışmalarımızda güncellemeye, genişlemeye ve büyümeye de devam ediyoruz. Alanında yetkin bir şekilde çalışmayı amaç edinen personellerimiz sayesinde, değerlerimize değer katıyor ve asırlarca sizlerle olmak istiyoruz.

Tüm Faaliyetlerimizde Başarı Bizimle

Hizmet anlayışımızdan ötürü tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi akaryakıt istasyonlarında da başarı bizimle olmaya devam ediyor. Hem alanında en iyi firmalardan biri haline gelebilmek hem de hizmetlerimizi daha sıkı ve yoğun bir şekilde başarıyla sizlere aktarabilmek adına hizmetimizin kalitelisini arttırmaya özen gösteriyoruz. Tüm haklarımız saklı olarak çalışmaya devam ediyoruz. Tüm prosedürleri en kaliteli şekilde uygulamayı amaç edinen bir firma olarak, sektörlerdeki tüm boşlukları kaliteyle dolduruyoruz. 

OPET AKARYAKIT ISTASYONU – KADIKÖY

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad., No:140, Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 216 566 44 66

Mail: info@akdemirgrup.com.tr