Eyemazy

Eyemazy & Eyesight

Fotoğraf ve ürün tutkusu ile 2013 yılında Almanya’daki yerel ticaret fuarında konseptin artan bir coşku ve popülerlik kazandırdığı “İris Fotoğrafçılığı” faaliyete geçti. Bu süre zarfında ekip mümkün olan en iyi kaliteyi elde etmek için verimli bir teknoloji geliştirmek için büyük çaba sarfediyor.

200 kat daha fazla yakın!

Fotoğraf kutumuzu kullanarak müşterimizin iris fotoğrafını 200 kata kadar yakınlaştırarak yakalarız. Normalde gözün içerisinde gizli kalmış bütün detayları fotoğraf sayesinde daha yakından görme şansımız olur.

Fotoğraf çekildikten hemen sonra düzenleme istasyonuna aktarılır. İris kesilir, siyah bir arkaplan üzerine yerleştirir ve baskı için optimize edilir. Müşteriler tüm bu süreç olurken takip edebilir ve 4 dakika içerisinde direkt baskılarını alabilirler.

Dakikalar içerisinde hazır!

Görüntü düzenlendikten sonra birkaç dakika içinde görüntüyü yüksek kaliteli fotoğraf kağıdına çeşitli boyutlarda yazdırırız. Ayrıca çeşitli boyutlarda metal veya tuval gibi özel malzemeler üzerinde de premium baskı satışını gerçekleştirebiliriz.

Hemen yerinde baskıya hazırlanan fotoğraflar., iki boyutta ve çiftler veya aileler için tek veya çift olarak baskılanabilir. Din A0 boyutuna kadar olan özel malzemeler üzerinde baskı yapar. Premium baskılar harici tedarikçiler tarafından sağlanır ve müşterilere gönderilir.

E-posta ile gönderiler TIFF formatındaki dijital görüntü dosya uzantıları ile gönderim sağlanır.