Hakkımızda

Hakkımızda

1994 yılından bu yana hız kesmeden ve ara vermeden devam ettirdiğimiz hizmetimiz, sektörde sürekli olarak ivme kazanmaya da devam ediyor. Kurucu müdürümüz olan Cafer Akdemir ile başlayan bu uzun ve soluksuz yolculuk, en güzel şekilde hizmet vererek devam ediyor. Hizmetimizde her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetini temel almak ve daima geleceğe umutla bu hizmetleri aktarmaktır. Yıllar geçse de, hiç eskimeden ve yılmadan devam ettirdiğimiz inşaat hizmetimiz sayesinde, pek çok mutlu müşteriyi de beraberimizde ağırlıyoruz.

Devamlı Gelişen ve Büyüyen Firmamız

Gelişmeye ve büyümeye sürekli olarak önem veren firmamız sayesinde, her geçen gün daha iyi işlere imza atmaya da devam ediyoruz. Amacımız uluslararası bir alanda ivme kazanmak olduğu için, yalnızca kendi ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yıllar boyunca etkin bir şekilde hizmet vererek, bünyemize pek çok sektörü de almış bulunuyoruz. Eğlence merkezlerinden sağlık turizmine, inşaat sektöründen akaryakıt sektörüne varana kadar her alanda etkin bir şekilde faaliyet göstermeye özen gösteriyoruz. Faaliyetlerimizi belirli vizyon ve misyon dahilinde gerçekleştirmek ve mutlu müşterilere sahip olmak her zaman en çok dilediğimiz ve hayata geçirdiğimiz bir eylemdir.

25 Yıldır Deneyimle Bu Günlere

25 yıldır süren bu yolculuğumuz sayesinde, değerlerimize değer katmaya da devam ediyoruz. En iyi pazarlarda yer alabilmek ve daima güvenilir firmalardan biri olarak anılmak için, hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Amacımız geleceğe daima iyi işler bırakmak ve iyi markalar ile çalışmalara imza atmaktan geçiyor. Hedeflerimize bir bir ulaştığımız bu başarılı yolculuk süresince, güvenilir ve saygın bir kurum olmayı da başardık ve başarmaya hızla devam ediyoruz. Çalıştığımız her sektörde yer alan binlerce müşteri ile bu yolculuk kendini daha keyifli bir hale getirdi ve o yolda yürümekten hiçbir zaman kaçınmıyoruz. 

Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz

Ara vermeden hem Türkiye kapsamında hem de yurtdışı kapsamında pek çok ülke ile iletişime geçiyor ve büyük yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Atılımlarımı minik adımlar ile başlayarak gerçekleştiriyor ve çok büyük adımlar haline getirerek daha farklı sektörleri de bünyemize almayı başarıyoruz. Bu başarıların ardı kesilmeden diğer başarıları da ekliyor ve yolumuza bu özveriyle devam ediyoruz.