Yeme-İçme Sektörü

Queenbaz Restaurant Cafe Hookah

İstanbul’un eğlence hayatını şekillendiren, yaşam tarzı markalar oluşturan Akdemir Grubu, Beylikdüzü’nde Queenbaz Restaurant markasını oluşturdu. Yenilikçi bakış açısı ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen Akdemir Grubu, dinamik yapısı ve modern hayata keyif katma vizyonu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Queenbaz Restaurant-Cafe-Hookah Menüsü, hizmet anlayışı, müşterilerine sunduğu imkanlarıyla rahat ve seçkin bir buluşma noktası sunan Queenbaz dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunuyor. Steak ürünlerinden deniz ürünlerine, yöresel yemeklerden diyet yemeklere kadar pek çok benzersiz lezzeti Queenbaz’da bulabilirsiniz.

Elit ortamı, zengin menüsü, kaliteli nargile çeşitleri ve üst düzey hizmet anlayışımızla tercih edilirliği yüksek bir ev sahipliği sergilemeyi amaçlıyoruz.

Özellikle spesiyel yemekleri, enfes nargileleri, tatlı ve kahve çeşitleriyle dikkat çeken bir tarz oluşturuyoruz. Lezzeti kaliteyle buluşturan Queenbaz’da her öğüne ve damak zevkine uygun tatlar yer alıyor.

Instagram: @queenbazlounge

Facebook: QueenbazLounge

Yeşilkent Mahallesi 1880. Sokak Önay Life No: 60 34515 Esenyurt, İstanbul⠀⠀⠀

StraßenGANG

İstanbul’da street food akımına yeni bir soluk getirecek olan StraßenGANG yakında Beşiktaş’ta hizmet verecek. StraßenGANG sokak lezzetlerini kaliteli ve en hızlı şekilde misafirlerine sunan bir servis anlayışı amaçlıyor.

Instagram: @strassengangtr

Facebook: strassengangtr

Yakında Beşiktaş’ta

Leave a Reply