Sağlık Turizmi

Akdemir Grup olarak hastalarımıza tedavi öncesi ve iyileşme süresi boyunca kaliteli hizmet ve konaklama sağlıyoruz. İşlemlerinin her adımını yakından takip ediyor özel ilgi alakamız ile Türkiye’de bulundukları süre zarfında onlara unutamayacakları bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

Akdemir Grup olarak hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için daima kanunlarla sınırlı etik ilkelere dayanarak hastalarımızın sağlına, haklarına ve isteklerine odaklanıyoruz. Hastalarımızın tedavileri için uygun olan fiyatlarla en iyi hizmet kalitesi sunabilmek için tüm araştırmaları yapıyoruz.

Tedavi Öncesi ve Süreci

Hastalarımıza tedavi öncesi ve iyileşme süresi boyunca kaliteli hizmet ve konaklama sağlıyoruz. Tıbbi işlemlerinin her adımını takip ediyor, Türkiye’de kaldıkları süre boyunca kültürel farklılıklarına dikkat ederek kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Akdemir Grup çatısı altında olan Sağlık Turizmi hizmetimiz Estetik Cerrahi, Saç Nakli, Diş Tedavileri, Göz Tedavileri, Obezite Cerrahisi, Check-up, Göğüs Cerrahisi, Kardiyovasküler Tedaviler, Kanser Tedavisi, Ortopedik Tedavi, Organ Nakli ve Kısırlık Tedavisi başlıklarını kapsar. Sağlık Turizmi hizmetimizden yararlanmak için Bizimle İletişim Kurun bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hastalıklar, hayatın negatif getirileri içerisinde yer alıyor. Hastalıkların tedavisi elbette uzman kişiler elinde mümkündür. Bizler de bu farkındalığı hem ilerletmek hem de sizlerin de farkına varmasını sağlamak adına sağlık turizmi sektöründe de en ön planda yer almaya devam ediyoruz. Sağlık turizmi denildiğinde akla gelen tüm prosedürleri yerine getiriyor ve böylece siz değerli müşterilerimizin değerine değer katmaya da devam ediyoruz. Hastalarımızın bir an önce iyileşmesi ve en kaliteli şekilde tedavi hizmeti alabilmesi için bu sektörde de başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Hayat Kalitenizi Arttırmak İçin Varız

Hastalarımızın kısa sürede iyileşmesi ve aldıkları tedaviden ömür boyu memnun kalabilmesi için sorumluluklarımızın bilincinde çalışıyoruz. Hastalarımızı en iyi konaklama olanakları çevresinde yatırıyor ve tedavilerini bu şekilde almalarını sağlıyoruz. Tüm kanunları göz önünde bulundurarak hastalarımızı en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz. Akdemir Grup olarak, bir firmadan çok daha öte hizmet sunuyor ve böylece kalite standartlarımızı da her geçen gün arttırmayı başarıyoruz. 

Tüm hastalarımızı, gerek tedavi süresince gerekse konaklama süresince yakından takip ediyor ve tüm süreç boyunca gözlem altında tutmaya özen gösteriyoruz. Herkesi bütçesine uygun fiyatlandırmalar sunarak, herkesin kaliteli bir şekilde hizmet almasını sağlıyoruz. Kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına, bu sektörde sürekli olarak araştırma ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tamamen etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde sağlık turizmi sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Hem tedavi öncesinde hem tedavi esnasında hem de tedavi sonrasında hastalarımızın tüm konaklama ihtiyaçları için varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Gerek kültürel farklılıklar gerekse dünya çapında var olan tüm farklılıkları göz önünde bulunduruyor ve böylece hastalarımızı ayrımcılıktan uzak tutuyoruz. 

Hizmetlerimiz Geniş Kapsamlıdır

Akdemir Grup olarak sağlık turizmi kapsamında estetik alanında, kısırlık alanında, kalp alanında ve kanser alanında sıkı tedavi çalışmalarına yer veriyoruz. Hastalarımızı hem fiziken iyileştirmek hem de ruhen iyileştirmek için, en güzel şekilde çalışıyor ve alanında uzman doktorları titizlikle bünyemize temin ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak ise tamamen iletişime bağlıdır. Her yerden ulaşabileceğiniz bir firmayız. Dilerseniz detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

OUR VISION

Excellence in patient satisfaction, reliability in health care.

OUR MISSION

High-standard health services focused on the satisfaction of the patients and their relatives, without compromising when ıt comes to ethical principles and human values becoming a national and international brand by producing.

Feyza GÜNAYDIN
General Coordinator

Phone: +90 216 566 4466

GSM: +90 549 548 4476

Adres: Feneryolu Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 140 / Kadıköy – Istanbul

E: feyza.gunaydin@akdemirgrup.com.tr